• POŠTOVNÉ ZDARMA NAD 120 EUR S DPH
  • NÁKUP IBA NA IČO
  • MINIMÁLNA OBJEDNÁVKA 50 EUR S DPH
Čas farebnej prírody a nového života...Čas farebnej prírody a nového života...Čas farebnej prírody a nového života...

Doprava

Doprava


1. Osobný odber


2. E-shopom

Platba na predfaktúru

Pri odbere do 120 Eur s DPH platí prepravné odberateľ, pri odbere nad 120 Eur s DPH platí prepravné dodávateľ. Cena prepravného je 4,90 Eur s DPH.


Platba na dobierku

Cena dobierky je 1,90 Eur s DPH pri hodnote objednávky do 120 Eur s DPH. Pri hodnote objednávky nad 120 Eur s DPH platí dobierku dodávateľ. Pri hodnote objednávky nad 160 Eur s DPH je jediná forma úhrady- platba prevodom na bankový účet. Ihneď ako bude Vaša objednávka pripravená na odber, budeme Vás informovať e-mailom. Dodávky do zahraničia riešime individuálne.


3. Orientačné doby dodania

Doba dodania sa počíta odo dňa expedície z internetového obchodu www.dekora.sk, o ktorej Vás budeme informovať e-mailom v okamžiku vyskladnenia zásielky a jej odovzdania dopravcovi. Tovar objednaný v sobotu, nedeľu a sviatok zasielame prvý pracovný deň.


Kuriér UPS

Doba dodania: do 24 hodín odo dňa expedície z www.dekora.sk. Pokiaľ nebudete kuriérom zastihnutý na uvedenej adrese, bude Vám zanechaná správa o nezastihnutí spolu s kontaktom na doručovateľa, na ktorom sa priamo s dopravcom môžete dohodnúť na opakovanom dodaní. Pri doručovaní zásielky kuriérom odporúčame zásielku zaslať na adresu, kde ste v priebehu dňa k zastihnutiu (napríklad do zamestnania).


4. Poistenie zásielky

Všetky zásielky sú poistené a prepravca za ne ručí. Kupujúci je povinný zásielku skontrolovať pred prevzatím a v prípade poškodenia ihneď spísať s dopravcom protokol o poškodení a zásielku nepreberať.