• POŠTOVNÉ ZDARMA NAD 120 EUR S DPH
  • NÁKUP IBA NA IČO
  • MINIMÁLNA OBJEDNÁVKA 50 EUR S DPH

Umelé kvety a Váš najkrajší deň

Máte pred sebou najkrajší deň Vášho života? Áno, myslíme na ten svadobný. Tak potom určite rozmýšľate akú kvetinovú výzdobu si zvolíte na túto príležitosť. Kvety sú prítomné na každej svadbe. Nevestinou kyticou začínajúc, končiac výzdobou sály a stolov.

Na svadobné výzdoby sa používali živé kvety

Umelé kvety na Vašu svadbuKeď sa pozrieme do histórie, na svadobné výzdoby sa používali živé kvety. Ich úlohou bolo zahnať zlých duchov a preraziť niektoré pachy. Na to slúžili rastlinky a bylinky. Dnešná moderná spoločnosť ponúka aj iné možnosti a jednou z nich je použiť na výzdobu svadobného interiéru a exteriéru umelé kvety. Skúsme im dať spolu šancu a pozrieť sa na možnosti ich využitia a na ich prednosti.

Umelé kvety sú v porovnaní s výzdobou zo živých kvetov oveľa lacnejšia. Výzdobu si môžete zapožičať od svadobnej agentúry alebo keď je vo Vašom vlastníctve ponúknuť na predaj ďaľším čakajúcim na "tento svoj deň". Ich veľkou výhodou je, že sú vhodné pre alergikov, ktorí by v miestnosti plnej živých kvetov mali problémy. Z umelých kvetov sa dajú urobiť rôznorodé dekorácie, aranžmány, pierka, kytice - no proste všetko. Nemusíte sa obávať, že ste kúpili živé kvety po záruke, ktoré sú v deň svadby zrelé na vyhodenie.

Umelé kvety v internetovom obchode

Podstatné je aj to, že v súčasnosti máme na výber hodnotné a kvalitné umelé kvety nielen čo sa týka materiálu, ale aj vzhľadu. Mnohé sú na nerozoznanie od živých, dokonca aj pri dotyku. Vo váze chýba iba voda a tým sú odhalené. A o farbách a farebných kombináciách ani nehovoriac. Keď sme Vás týmto článkom oslovili, môžete si pozrieť našu, ale aj ponuku iných internetových obchodov ponúkajúcich umelé kvety a nechať sa inšpirovať.